Prekybos namai

Skelmė, UAB Prekybos Namai | kongresas.lt

Molėtų prekybiniai pastatai XX a.

Moduliniai namai: Gyvenimas ir visi patogumai

Siūlome stabtelėti ir trumpam prisiliesti prie istorijos, nes tai Molėtų prekybiniai pastatai - XX a. Tuo metu visa prekyba buvo žydų rankose.

geriausias dvejetainis dvejetainis variantas 2022

Pastačius mūrinius žydų prekybos namus, pirmuose pastatų aukštuose įsikūrė įvairių prekių ir produktų parduotuvės, o virš jų apsigyveno parduotuvių savininkai.

Anuomet šie pastatai buvo vieni svarbiausių ir moderniausių Molėtuose — jie buvo pirmieji mieste, kuriuose buvo įvestas vandentiekis ir kanalizacija. Prekyba klestėjo iki pat m.

pardavimo opcionai elitetrader

Raudonų plytų prekybiniai pastatai laikomi vertingiausiais Molėtų istoriniais statiniais. Tokie tradiciniai žydų prekybos prekybos namai Europoje įprastai būdavo statomi turgaus aikštėse.

honkongo ateities automatizuota prekybos sistema

Kadaise ir čia šalia buvo turgaus aikštė. Vakarų Europoje dar yra išlikę keletas tokių prekybinių statinių, tačiau Lietuvoje šie — vieninteliai.

akcininkų pasirinkimo sandorių prekybininko atlyginimas

Vietiniai šiuos namus vadina tiesiog Raudonaisiais mūrais. Jiems tai tapo puikia susitikimų ir bendravimo vieta. Šiuo metu istoriniuose pastatuose veikia įvairios parduotuvės, vaistinė, kavinukės.

populiarios algo prekybos strategijos

Tuo įsitikinsite apsilankę ir praėję jaukiu grindiniu palei raudonuosius statinius — čia nuolat zuja žmonės, o ant šalia įrengtų suoliukų netyla kalbos. Visai čia pat — Molėtų turizmo ir verslo informacijos centras, molėtų krašto muziejus, o paėjėjus tolėliau - Molėtų skulptūrų parkas, kur po atviru dangumi eksponuojami įvairūs lietuvių ir užsienio skulptorių kūriniai iš prekybos namai ir granito. Audio gidas.

prekybos pasirinkimo sandorio kaina

Svarbi informacija