Investavimas revolut

„Revolut“ pristato nemokamo investavimo į akcijas paslaugą - LRT

investavimas revolut forex nemokamai modalas

Ignas Atsakyti Jei patinka sugaišti kelias valandas, kad gauti mokėjimo išrašą su visais reikiamais duomenim ir vistiek negauti nei per programėlę, nei supportą, jei nori mokėti daugiau nei visuose kituose bankuose, ir mainais gauti krūvą nesvarbių dalykų, kaip pride month kortelės, pride month dizainas, prekybą investavimas revolut valiutomis, bet negauti svarbių paslaugų, kaip išrašai mokėjimų nepradanginant mokėjimo paskirties, supporto, kuris realiai sugebėtų išspręsti problemas, o ne gaištų investavimas revolut ir problemos vistiek neišspręstų - revolut, kaip tik tau.

Kitu atveju geriau ieškoti kito banko.

investavimas revolut akcijų pasirinkimo sandorių išnašos atskleidimas

Reda Atsakyti Andrius Sveik! Mano sąskaitą užblokavo daugiau nei prieš metus ne jokio paaiškinimo. Naudojau kortelę paprastiems atsiskaitymams kavinėse ir pan. Kiekvieną kartą užklausus kas kaip kodėl, gaunu atsakymą apie vykdomą saugumo patikrinimą.

Manau du metai yra daugiau nei pakankamas laiko tarpas atlikti patikras!!!

investavimas revolut bollinger juostų excel formulė

Gerai, kad sąskaitoje nebuvo daug pinigų. Šiuo atveju čia ne aš, o tas bankas yra visiškai nepatikimas Nerekomenduoju laikyti ten bent kažkiek didesnės sumos, ar aplamai naudotis šito banko paslaugomis Lygiai tokia pat situacija pas mane.

investavimas revolut liquid exchange

Užblokavo be jokio paaiškinimo. Pinigus leido išsiimti, ten mažutėlė suma buvo, bet neatsko investavimas revolut klausimus, kodėl užblokavo, rašiau skundą į formalcomplaintsČrevolut, jokio atsakymo nuo balandžio mėn

Revolut! Kaip tvarkome šeimos pinigus?

Svarbi informacija